פגישת ייעוץ אישית עם עו"ד מומחה להשקעות נדל״ן בחו״ל ב-₪237 בלבד!

  • במקום ₪1,170  – מבצע לזמן מוגבל!  
  • רשת הגנה חכמה בתהליך ההשקעה 
  • כל המידע והכלים לקבלת החלטה נכונה וליווי יד ביד

משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ 

נעים מאוד! אנחנו אריאל ומיה, השותפים במשרד פרידמן סלע ושות', אנחנו לא עוד עורכי דין – אנחנו עורכי דין מזן אחר, והסיפור שלנו הוא הבידול שלנו – 

נפגשנו כשעבדנו יחד במחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין גולדפרב זליגמן (אחד המשרדים הגדולים בישראל) שם צברנו ידע וניסיון רב וליווינו עסקאות נדל"ן גדולות ומורכבות, של חברות ותאגידים גדולים. 

אנחנו אנשים של אנשים. כשאנחנו מלווים לקוח, אנחנו עושים את זה כאילו אנחנו מלווים עסקה של בן משפחה שלנו. זה בא לידי ביטוי ברמת המעורבות והמסירות שלנו בכל שלב בעסקה וגם הרבה אחריה… אנחנו מומחים בלזכך את העסקה המושלמת עבור כל לקוח בהתאם לצרכים שלו ולייצר מהתהליך כולו חוויה נעימה עם תוצאות מצוינות.

 

עומדים לפני עסקת נדל"ן? מזל טוב! יש לכם בעיה

את זה שאתם חייבים עורך דין שילווה אתכם אתם כבר יודעים, אבל למה דווקא אותנו?

אנו יודעים מה המחיר של טעות בהחלטה הזו, והוא יכול לעלות לכם מאוד ביוקר, לילות ללא שינה ועוגמת נפש ענקית, התוצאה של בחירה נכונה – תייצר לכם שקט נפשי, ביטחון, חוויה נעימה עם תוצאות מצוינות.

במהלך השנים, ליווינו עסקאות, נתנו שירותים משפטיים ועבדנו אל מול הרבה מהחברות המובילות בשוק הנדל"ן בישראל, וביניהן אפריקה ישראל, שיכון ובינוי, קנדה ישראל, גינדי, חג'ג', אזורים ועוד…

הניסיון המצטבר שלנו בלווי עסקאות מגיע לסך של למעלה ממיליארד.  

עד היום עזרנו למעל 1000 זוגות, משפחות ומשקיעי נדל"ן – שמכרו או רכשו דירות להשקעה או למגורים בישראל ובחו"ל.

במסגרת הפעילות שלנו לאורך השנים רשמנו בעלות על שם לקוחות שלנו ב-674 נכסים בלשכות רישום מקרקעין בישראל וברחבי העולם.

למעלה מ-97% מהלקוחות שלנו המליצו עלינו בחום לחברים ומשפחה שלהם ו-100% מהלקוחות שלנו שבצעו עסקה נוספת, בחרו בנו ללוות אותם שוב.

 

למה דווקא אותנו?

5 סיבות מדוע לבחור בנו זה הכי נכון עבורכם

מקצועיות

אנחנו מאמינים בעבודה מדויקת ויסודית ונתינת דגש גם על הפרטים הקטנים. אנחנו מאמינים שמקצועיות נרכשת תוך למידה והתפתחות ועל כן אנו דואגים להעשיר את הידע שלנו ולהישאר מעודכנים בשינויים ובחידושים הנוגעים לעולם העשייה שלנו. יעילות היא נר לרגלנו. אנחנו פועלים באופן שיטתי למקסום התוצאות בכל פרויקט הנמצא תחת טיפולנו. 

 

זמינות ונגישות

אנחנו מאמינים שעל מנת למצוא או לייצר את המקום הנכון, יש להשתמש בתקשורת ישירה ובלתי אמצעית. לצורך כך, אנו שואפים ליצור עם הסובבים אותנו דיאלוג בלתי פורמאלי, נגיש ו'בגובה העיניים'. אנו מתחייבים להיות אוזן קשבת ולהכיל את הצרכים של הלקוחות שלנו. אנו רוצים שהסובבים אותנו ידעו שניתן לסמוך עלינו ושאנחנו נימצא עבורם במקום הנכון כשהם יצרכו אותנו.

 

הדדיות

אנחנו מאמינים שכל חיבור, התקשרות או עסקה בין צדדים, יהיו נכונים ומצלחים יותר אם יהיו מושתתים על אמון, כנות, ויושרה. ועל כן, אנו מחויבים לנהוג בשקיפות ובאחריות ולייצר ביננו לבין הסובבים אותנו אמון הדדי.

 

יצירתיות

היכולת שלנו לשלב בין עולמות ותחומים שונים ולייצר אלטרנטיבות חדשות לבניית תשתיות עסקיות ולפתרון בעיות, מאפשרת יצירת יתרון יחסי ומהווה את ההבדל בין התקשרות טובה למצוינת. אנחנו מתחייבים לבחון תמיד גם את הדרך או המקום שאינם מובנים מאליהם.

 

הנאה

חשוב לנו ליהנות מהדרך ולהגיע למקומות שגורמים לנו ולסובבים אותנו להרגיש טוב. אנחנו שואפים תמיד לייצר אווירה נעימה וחברית עם הלקוחות, הקולגות וכל מי שנקרא בדרכנו. 

להשקיע או לא להשקיע?

פגישת הייעוץ שעולה רק 237 ₪ (מבצע לזמן מוגבל), ויכולה לחסוך לך 237,000

מה אומרים עלינו?

הלקוחות שלנו 

להשקיע נכון, לישון בשקט.

קבעו ייעוץ עם עו״ד מומחה, וקבלו את ההחלטה הנכונה ביותר! עכשיו רק ב-237  (במקום 1,170 )

שאלות? אנחנו כאן.

תרגישו חופשי להשאיר פנייה בכל עניין או בירור. נשמח לעזור לכם!

טל: 073-7054183

אימייל: office@afs-law.co.il

פקס: 077-444-8245

מגדלי הארבעה, מגדל צפוני, קומה 5

רח' הארבעה 28, תל אביב

פנה אלינו לקבלת יעוץ אישי ללא התחייבות - עורך דין ממשרדנו יחזור אליך בהקדם!

Scroll to Top