לפגישת ייעוץ חינם

  חייגו עכשיו:

  073-7069455
  073-7069455

  או השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם
  ליווי משפטי אישי
  בעסקאות קנייה ומכירה של דירות

  ליווי משפטי אישי
  בעסקאות קנייה ומכירה של דירות

   לפגישת ייעוץ חינם

   חייגו עכשיו:

   073-7069455
   073-7069455

   או השאירו פרטים

   ונחזור אליכם בהקדם
   ליווי צמוד של עו”ד מומחים בנדל”ן בעלי ניסיון בליווי מאות עסקאות

   ראש שקט משלב ההחלטה ועד לקבלת/מסירת מפתחות

   ליווי בנושא מימון ומשכנתאות

   מעטפת של 360 מעלות
   לכל היבטי העסקה

   ביצוע מערך בדיקות מקיף שיחסוך לכם הפתעות לא נעימות

   חסכון של זמן וכסף

   למה אנחנו?

   משרד עו”ד פרידמן סלע ושות’ הינו משרד בוטיק העוסק בלווי עסקאות נדל”ן, עם למעלה מ-20 שנות ניסיון מצטבר, בלווי של מאות עסקאות מכר ורכישה של דירות.

   אנו לוקחים את הלקוח יד ביד לאורך כל תהליך העסקה על כל היבטיו. חשוב לנו שהלקוח ידע שהוא בידיים טובות וירגיש שהוא יכול להישאר עם ראש שקט ונקי מדאגות. אנו פועלים להוציא את העסקה לפועל בצורה האידיאלית, בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח, תוך כדי שמירה על זמינות מרבית ועדכון שוטף
   של הלקוח לכל אורך התהליך.

   לפני כשנתיים זכיתי לקנות את דירתי הראשונה. התהליך מלווה בהרבה קשיים, פחדים, מוקשים ונקודות כשל פוטנציאליות.

   למזלי, אריאל ומיה היו לצידי לאורך כל הדרך. עזרו לי לדלג מעל כל מוקש במקצועיות מדהימה ובחן שאופייני רק להם.

   מצאתי יחס שלא ציפיתי לו, אכפתיות והשקעה כאילו רכשו את הדירה לעצמם. השניים יזמו והובילו כל שלב בתהליך והביאו אותי לנקודת הסיום כשאני בטוח ורגוע. מודה להם מקרב לב שאפשרו לי להתרגש מהדרך.

   ניל גבאי | הרצלי
   ליווי רכישת דירה יד שנייה בהרצליה

   אנחנו זוג צעיר עם שלשה ילדים. אחרי חיפוש של דירה להשקעה, מצאנו את מבוקשנו. אך בו ברגע הבנו שאין לנו עורכי דין לעזור לנו בתהליך!

   חיפשנו בגוגל משרד של עורכי דין ומצאנו את פרידמן-סלע, שלחנו להם דרך הטופס כמה פרטים וביקשנו שיחזרו אלינו. זה היה מאוחר בלילה, ובבוקר של היום שלאחרי כבר התקשרו אלינו והסבירו לנו לפרטי פרטים ובסבלנות רבה כל מה שאנחנו צריכים לעשות. קבענו פגישה והכרנו משרד של עורכי דין מקצועיים להפליא ובעלי לב גדול ורחב. עזרו לנו ונתנו לנו עצות לגבי כל נושא. ממש הלכו לידינו לאורך כל התהליך וגם אחריו כל פעם שנתקלנו בשאלות.

   ורד אריאל בירץ | קרית מוצקין
   ייצוג ברכישת דירה להשקעה

   ההחלטה לפנות אל המשרד הייתה כי לשם שינוי ראיתי הצעה של ליווי מהשלב הראשון. ייעוץ וליווי מקצועי, הם מה שחיפשתי מעבר לעריכת חוזה מתאים.

   מהרגע הראשון קיבלתי ליווי איכותי ומקצועי לכל שאלה שעלתה. היה לי ברור שאהנה משירותיהם האדיבים גם לעסקת מכירת הדירה וגם לקניית דירה במקביל.

   החלטה זו נתגלתה כנבונה מאוד כי המקצועיות והניסיון שלהם סייעו בידי לעשות את הבחירות הנכונות בדרך. בכל רגע אריאל שליווה אותי היה זמין, הצליח להתגבר על כל מכשול שצץ בדרך והכל בחיוך!

   תמר א' | פתח תקווה
   ייצוג מכירת דירה יד שנייה

    לפגישת ייעוץ חינם

    חייגו עכשיו:

    073-7069455
    073-7069455

    או השאירו פרטים

    ונחזור אליכם בהקדם
    You don't have to pay much for an excellent solution if you are looking for cheap research papers. The custom writing service could assist you in saving as much as 50% on the research you write. There are three types of writers that you can choose paper writing service from . You pay a agreed price for the most suitable writer for your needs. You can also make a payment of 25% more in order for a professional writer to write your paper. EssayShark is a free service that allows three revisions.

    פנה אלינו לקבלת יעוץ אישי ללא התחייבות - עורך דין ממשרדנו יחזור אליך בהקדם!

    Scroll to Top