אודות

על הפורטל

הפורטל המשפטי לרוכשי ומוכרי דירות, הוקם על ידי משרד פרידמן סלע ושות', משרד עורכי דין המתמחה במקרקעין ובלווי עסקאות נדל"ן.

אנחנו במשרד פרידמן סלע ושות', מבינים שעסקת קניית דירה או מכירת דירה היא תהליך מאוד משמעותי (ולעיתים אף מפחיד ומלחיץ…) ומי שלא עוסק בתחום, יכול בקלות להתבלבל מהמונחים השונים ומהשפה המשפטית שלעיתים גורמת להרבה כאב ראש…

ולכן, בנינו את הפורטל המשפטי לרכושי ומוכרי דירות, במטרה לרכז את כל המידע שדרוש, לכל מי שנמצא לפני עסקה של קניית דירה או מכירת דירה, במקום אחד ובשפה פשוטה וברורה!

בפורטל ניתן למצוא מדריכים מפורטים שייקחו אתכם צעד אחר צעד בתהליך, כתבות, מאמרים וטיפים מעולים וגם סרטוני וידאו מעשיים, כך שתוכלו לבחור בעצמכם את הדרך שבה נוח לכם לצרוך את המידע.

המידע בפורטל מחולק לפי סוגי העסקאות – קניית דירה ומכירת דירה. כמו כן ייחדנו אזור שלם לנושא מיסוי מקרקעין (שרלוונטי כמובן גם לקניית דירה וגם למכירת דירה) ובנוסף, ייחדנו אזור נפרד למידע אודות השקעות נדל"ן, שיכול מאוד לעזור גם למי שעומד לפני קניית דירה להשקעה וגם למי שעומד לפני מכירת דירה.

אנחנו מאמינים שבלווי משפטי לעסקת קניית דירה או מכירת דירה, צריך קודם כל להתחבר לאנשים שמאחורי העסקה, לתת מענה לחששות שקיימים בגובה העיניים, ולפתור מכשולים שקיימים, באופן שישרת בצורה הטובה ביותר את הצרכים של האדם או המשפחה שאותם אנו מלווים.

אנו מאחלים לכם קריאה וצפייה נעימה ומקווים שתצליחו להפיק את המירב מהתוכן שיצרנו עבורכם, אנחנו כמובן עומדים לרשותכם לכל שאלה נוספת.

בברכת עסקה מוצלחת ונעימה!

צוות משרד פרידמן סלע ושות'.

פנה אלינו לקבלת יעוץ אישי ללא התחייבות - עורך דין ממשרדנו יחזור אליך בהקדם!

Scroll to Top